Leon: To nie jest jeszcze moje maksimum

Siatkówka

- Jestem w lepszej formie, ale to nie jest jeszcze mój maksymalny poziom. Wiem, że stać mnie na więcej - powiedział Wilfredo Leon po zwycięstwie z Czechami 3:0 na mistrzostwach Europy.

Marcin Lepa: Obserwując reprezentację Polski widać, że jest chemia w drużynie i dobrze się ze sobą czujecie.

 

Wilfredo Leon: Pracowaliśmy nad relacjami w zespole podczas zgrupowania w Arłamowie. Jesteśmy na turnieju, gdzie każdy z nas chce grać i pokazać jak najwięcej, bez dobrej atmosfery w kadrze grałoby się bardzo trudno. Cieszy nas, że dobrze się ze sobą czujemy. Jesteśmy skoncentrowani na osiągnięciu jak najlepszego wyniku na tym turnieju i z każdym meczem będziemy pokazywać coraz więcej.

 

W czasie Memoriału Wagnera i kwalifikacji do igrzysk olimpijskich powtarzałeś, że to nie jest jeszcze Twoja najwyższa forma i potrzebujesz czasu, żeby zgrać się z Fabianem Drzyzgą.

 

Jestem w lepszej formie, ale to nie jest jeszcze mój maksymalny poziom. Wiem, że stać mnie na więcej, ale dopóki tak spokojnie wygrywamy to ja, drużyna i kibice jesteśmy zadowoleni.

 

Vital Heynen mówi, że najważniejsze będą wygrane w dwóch ostatnich meczach w Paryżu.

 

Naszym celem jest teraz, by skupiać się na każdym meczu i spokojnie je wygrywać, a w tych ostatnich meczach dać z siebie sto procent.

Marcin Lepa, NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie