Liga Europy: Bua autorem pierwszego gola w fazie grupowej. Fatalny błąd obrony

19 września to inauguracja fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy w sezonie 2019/2020. Punktualnie o godz. 18:55 rozpoczęły się pierwsze spotkania. Premierowa bramka padła w już w 9. minucie autorstwa piłkarza FC Basel.

Kevin Bua to pierwszy strzelec gola w tegorocznej edycji fazy grupowej Ligi Europy. Jego FC Basel zainaugurowało zmagania w starciu z rosyjskim Krasnodarem. Gospodarze znakomicie rozpoczęli to spotkanie, ponieważ już w 9. minucie Szwajcar umieścił piłkę w siatce.

Warto podkreślić, że gol padł po fatalnym błędzie linii obrony ekipy Krasnodaru, która nieumiejętnie wyprowadziła piłkę blisko swojego pola karnego. Bua dokonał szybkiego przechwytu i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zapewnił prowadzenie swojej drużynie.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.