ME siatkarzy: Najważniejsze mecze reprezentacji Polski w Polsacie i Super Polsacie!

Siatkówka
ME siatkarzy: Najważniejsze mecze reprezentacji Polski w Polsacie i Super Polsacie!
fot. Cyfrasport

Siatkarskie mistrzostwa Europy mężczyzn wchodzą w decydującą fazę. Świetnie spisująca się reprezentacja Polski zagra w ćwierćfinale z Niemcami. Z tej okazji, specjalnie dla wszystkich kibiców polskiego sportu, wszystkie pozostałe mecze podopiecznych Vitala Heynena transmitowane będą w Polsacie oraz Super Polsacie!

Biało-Czerwoni pewnie przechodzą kolejne rundy turnieju. Po pewnej wygranej z Hiszpanią (3:0), tylko mecz z Niemcami dzieli naszych siatkarzy od półfinału mistrzostw Europy. Jeśli Polacy znajdą się w najlepszej czwórce turnieju, wszystkie ich mecze zostaną pokazane w Polsacie i Super Polsacie. Ewentualne starcie o finał odbędzie się w czwartek, natomiast spotkania o trzecie i pierwsze miejsce, kolejno w sobotę i niedzielę.

W otwartych antenach Polsatu kibice siatkówki będą mogli zobaczyć spotkania Biało-Czerwonych oraz fragmenty przedmeczowego studia.

 

Pierwsza okazja już w poniedziałek (23 września) przy okazji meczu z Niemcami. Spotkanie z naszymi zachodnimi sąsiadami już od godziny 20:00 w Polsacie, Super Polsacie oraz Polsacie Sport.

WYNIKI, TABELE I TERMINARZ ME SIATKARZY 2019

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze