Cracovia - Jagiellonia Białystok. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Szlagierem I rundy pucharowych zmagań niewątpliwie jest konfrontacja Cracovii z finalistą poprzedniej edycji Jagiellonią Białystok. Po 9. kolejkach Ekstraklasy zajmują, odpowiednio, piąte i czwarte miejsce, ale ze stratą zaledwie dwóch punktów do prowadzącej Pogoni Szczecin. Relacja i wynik na żywo z meczu Cracovia - Jagiellonia na Polsatsport.pl.

Białostoczanie w poprzednim sezonie dotarli do finału Pucharu Polski, w którym praktycznie w ostatniej akcji regulaminowego czasu gry stracili gola i przegrali 0:1 z Lechią Gdańsk.

 

Odnosząc się do terminarza, który wymusza na Jagiellonii dalekie podróże w krótkim czasie (w miniony piątek grała w Poznaniu z Lechem) i par tej fazy Pucharu Polski, szkoleniowiec opowiedział się za rozstawieniem drużyn Ekstraklasy.

 

- Nie narzekam, bo trafiliśmy na silnego przeciwnika, ale Puchar Polski jest idealną okazją dla drużyn z niższych lig, żeby się pokazać na tle takich zespołów jak my, które przystępują do rozgrywek z myślą o końcowym triumfie - zastrzegł Ireneusz Mamrot przypominając, jak dużym wydarzeniem były - dla prowadzonego przez niego wcześniej Chrobrego Głogów - mecze pucharowe z zespołami Ekstraklasy.

 

Relacja na żywo z meczu Cracovia - Jagiellonia na Polsatsport.pl od godziny 17:30.

 

WYNIKI I TERMINARZ TOTOLOTEK PUCHARU POLSKI

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze