Kapitalna zagrywka i dwa bloki! Polscy siatkarze odwrócili losy drugiego seta (WIDEO)

Polscy siatkarze rzutem na taśmę wygrali drugiego seta! W końcówce wygrali trzy akcje z rzędu, co zapewniło im zwycięstwo w dramatycznych okolicznościach.

Biało-Czerwoni przeżywali trudne momenty w meczu ze Słowenią. Przegrali pierwszego seta i długo wydawało się, że to samo stanie się w drugiej partii. Gospodarze mieli nawet piłkę w górze na zwycięstwo, jednak na wysokości zadania stanął potrójny blok Polaków.

Klemen Cebulj nie krył niezadowolenia...

Było 24:24, a w polu serwisowym pojawił się Mateusz Bieniek. Jego mocna zagrywka okazała się nie do przyjęcia. Polacy wyszli na prowadzenie, a po chwili Dawid Konarski popisał się kapitalnym pojedynczym blokiem. Słoweńcy poprosili o wideoweryfikację, ale to niczego nie zmieniło. Po horrorze gracze Vitala Heynena wygrali drugiego seta 26:24!