Boniek: Lewandowski nie powinien mówić takich rzeczy

Piłka nożna

- Słyszałem tę wypowiedź Roberta. Uważam, że kapitan reprezentacji nie powinien mówić takich rzeczy po meczu - stwierdził Zbigniew Boniek w programie Cafe Futbol na temat stwierdzenia Roberta Lewandowskiego. Kapitan kadry przyznał, że w spotkaniu z Austrią (0:0) w grze reprezentacji zabrakło odpowiednich schematów.

Boniek uważa, że choć zgadza się z tym, co powiedział "Lewy", nie powinien był mówić takich rzeczy na gorąco po meczu.

 

- Słyszałem tę wypowiedź Roberta, rozmawiałem z nim. Uważam, że kapitan reprezentacji nie powinien mówić takich rzeczy po meczu. Nawet jeśli tak uważa. Dobrze byłoby porozmawiać z drużyną, z trenerem, wyciągnąć wnioski. Taka wypowiedź, gdzie moim zdaniem miał rację, puszczona w obieg w dzisiejszych czasach powoduje niepotrzebne spekulacje - powiedział.

 

Prezes PZPN dodał, że jego zdaniem, gdyby Lewandowski wykorzystał świetną sytuację po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego, wynik spotkania mógłby być znacznie bardziej korzystny dla Biało-Czerwonych.

 

- Austriacy nie graliby już na utrzymanie się przy piłce, byliby łatwiejsi do skontrowania. Być może wygralibyśmy 3:0. Taka jest dziś piłka. Pierwszy mówię o tym, że gramy słabo. Natomiast receptą nie jest wymiana trenera czy "jechanie" z nim - dodał.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie