Serbowie odebrali złote medale ME! Ceremonia dekoracji (WIDEO)

Siatkówka

Po ośmiu latach męska siatkarska reprezentacja Serbii wróciła na europejski szczyt. Podopieczni Slobodana Kovaca po zwycięstwie 3:1 nad Słowenią odebrali złote medale mistrzostw Starego Kontynentu. Siatkarze zostali udekorowani m.in. przez wybitnego trenera Zorana Gajicia.

Serbska siatkówka znowu jest na szczycie. Niespełna miesiąc temu złote medale mistrzostw Europy obroniły panie pokonując w finale Turcję 3:2. W niedzielny wieczór do grona triumfatorów na Starym Kontynencie dołączyli panowie.

 

Od pierwszego do ostatniego meczu turnieju Serbowie radzili sobie bardzo dobrze. Fazę grupową przebrnęli w fenomenalnym stylu, lecz w ćwierćfinale nie obyło się bez drobnych problemów. Niewiele brakowało, by z turnieju wyeliminowała ich reprezentacja Ukrainy. Mimo, że podopieczni trenera Kovaca nie najlepiej rozpoczęli starcie finałowe zdołali podnieść się i wygrać 3:1.

 

Najlepszym siatkarzem turnieju wybrany został przyjmujący reprezentacji Serbii Uros Kovacević. Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez Europejską Konfederację Siatkówki (CEV) nie podano najlepszej szóstki turnieju. Wyróżniony został tylko jeden siatkarz.

 

Dekoracja w załączonym materiale wideo.

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze