Cretti nowym trenerem Wigier Suwałki

Piłka nożna
Cretti nowym trenerem Wigier Suwałki
fot. Cyfrasport

Działacze Wigier Suwałki znaleźli nowego trenera. To stanowisko objął 47-letni Paweł Cretti, który ostatnio pracował z zespołem rezerw Pogoni Szczecin.

Cretti podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku. Nowe obowiązki przejmie w poniedziałek, dlatego w najbliższym ligowym meczu z Radomiakiem Radom drużynę poprowadzą Donatas Vencevicius i Karol Salik.

 

Cretti przez całą dotychczasową karierę szkoleniową był związany z Pogonią Szczecin, gdzie przeszedł wszystkie szczeble. Od stycznia 2019 roku prowadził drużynę rezerw.

 

Kilka dni temu Wigry Suwałki rozstały się z trenerem Adamem Fedorukiem. Czarę goryczy przelała porażka z GKS Bełchatów 0:3. Wigry Suwałki po jedenastu kolejkach zajmują 16. miejsce w tabeli, mając dwanaście punktów.


#FortunaGdyPełnaTrybuna znów w Fortuna 1 Lidze!

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

WIĘCEJ - TUTAJ

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze