Puchar Świata: Rosja - Egipt. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze Rosji i Egiptu spotkają się w piątej rundzie Pucharu Świata rozgrywanego w Japonii. Patrząc na wyniki dotychczas rozegranych meczów tam tych drużyn, trudno wskazać faworyta. Można za to spodziewać się zaciętego spotkania, być może zakończonego tie-breakiem. Relacja i wynik na żywo meczu Rosja - Egipt na Polsatsport.pl od godziny 4:00.

Rosja po czterech meczach zajmuje dopiero ósme miejsce. Po zwycięstwach 3:1 nad Iranem i 3:2 nad Kanadą przyszły dwie z rzędu porażki. Najpierw ta sensacyjna - 2:3 z Australią, w sobotę taka z serii "planowanych" - 0:3 z prowadzącą w PŚ Brazylią.

 

Egipcjanie na turnieju w Japonii radzą sobie całkiem nieźle. Zaczęli od pokonania Australii 3:1, a w drugiej serii sprawili sensację. Pokonali bowiem 3:1 Iran. Później ulegli 1:3 Brazylii i zdobyli punkt, ulegając tylko 2:3 Kanadzie.

 

Niedzielne starcie tych drużyn będzie dla zespołu z Afryki doskonałą okazją na powiększenie przewagi nad Rosjanami, ale ci na pewno marzą o poprawieniu sobie humorów i bilansu punktowego.

 

Relacja na żywo z meczu Rosja - Egipt na Polsatsport.pl od godziny 4:00.

 

WYNIKI I TABELA PUCHARU ŚWIATA SIATKARZY

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze