Puncher Extra Time: Powroty Jędrzejczyk i Sidorenko! Transmisja na Polsacie Sport i Polsatsport.pl

Sporty walki
Puncher Extra Time: Powroty Jędrzejczyk i Sidorenko! Transmisja na Polsacie Sport i Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Magazyn Puncher Extra Time zapowie kolejne tygodnie obfitujące w występy polskich wojowników. Przed nami między innymi gala FEN 26 oraz historyczna walka dwóch mistrzów na gali Babilon MMA. Do oktagonu UFC wróci Joanna Jędrzejczyk, a na polskie ringi była mistrzyni Europy Sasza Sidorenko. Transmisja magazynu Puncher Extra Time od godz. 19:30 na Polsacie Sport i Polsatsport.pl!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC już w nocy z soboty na niedzielę wejdzie do oktagonu w Tampa Bay na Florydzie, a jej rywalką będzie Michelle Waterson. Jak wygląda nastrój polskiej wojowniczki przed arcyważnym pojedynkiem?

 

W sobotni wieczór we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się gala FEN 26, a z jej bohaterami spotkaliśmy się na treningu medialnym.

 

19 października do ringu po dwuletniej przerwie i narodzinach dziecka powróci Sasza Sidorenko. Była mistrzyni Europy zmierzy się w Łomiankach z Maykrą Alejandrą Gomez. W walce wieczoru podwarszawskiej gali wystąpi Damian Wrzesiński.

 

W kopalni soli w Wieliczce dojdzie do historycznego pojedynku. Pod ziemią w klatce zmierzą się mistrzowie Babilon MMA i FEN w wadze piórkowej, Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński. Stawką będą oba prestiżowe pasy.

 

9 listopada Federacja KSW po raz pierwszy zorganizuje galę w Zagrzebiu. Na zakończenie roku federacja przeniesie się do Gliwic, gdzie dojdzie do wyczekiwanej walki Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem.

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od 19:30 na Polsacie Sport i Polsatsport.pl!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze