Zaskakująca sytuacja! Mazur musiał opuścić stanowisko komentatorskie

Siatkówka

Przed meczem PGE Skra Bełchatów – Gas Sales Piacenza Volley doszło do miłej uroczystości. Twórca turnieju Giganci Siatkówki Wojciech Rozdolski wręczył byłemu trenerowi Ireneuszowi Mazurowi pamiątkowy upominek w uznaniu zasług dla tej imprezy. Ekspert Polsatu Sport był zaskoczony tym faktem, tym bardziej, że musiał opuścić na moment stanowisko komentatorskie.

Podobne wyróżnienie otrzymał po chwili również kapitan bełchatowskiej Skry Mariusz Wlazły.
 
Trochę mnie to zaskoczyło, próbowałem z twarzy nie dać po sobie tego poznać. Szkoda, że nie mogłem pogratulować Mariuszowi, ale w takim razie po meczu pozwolimy sobie na to, by się przytulić i pogratulować – powiedział Mazur, który wspiera "Gigantów siatkówki" od pierwszej edycji.
 
Turnieje Giganci Siatkówki są organizowane od dziesięciu lat. Mają na celu promowanie tej dyscypliny sportu i wspieranie chorych dzieci. Siatkarze grają na szczytny cel, bo dochód ze sprzedaży biletów trafi do podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" oraz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. W tegorocznej edycji imprezy biorą udział cztery drużyny – dwie z Polski (Jastrzębski Węgiel i PGE Skra Bełchatów) oraz dwie z Włoch (Power Volley Milano i Gas Sales Piacenza Volley). 
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze