El. Euro 2020: Izrael - Łotwa. Transmisja w Polsacie Sport News

Piłka nożna
El. Euro 2020: Izrael - Łotwa. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. PAP

W meczu "polskiej grupy" we wtorek o punkty powalczą reprezentacje Izraela oraz Łotwy. Czy naszym wschodnim sąsiadom uda się odnieść pierwsze zwycięstwo w eliminacjach? A może to gospodarze powalczą o nadrobienie straty i zrównają się punktowo z trzecimi Macedończykami oraz czwartą Słowenią? Transmisja meczu Izrael - Łotwa w Polsacie Sport News.

Po kapitalnym początku eliminacji z reprezentantów Izraela zeszło nagle powietrze, czego wynikiem były trze porażki i jeden remis ostatnich czterech kolejkach. Problemy podopiecznych Andreasa Herzoga zaczęły się na PGE Narodowym, gdzie zostali oni upokorzeni przez Biało-Czerwonych (0:4). Później miał miejsce zaskakujący remis 1:1 z Macedonią Północną, a następnie dwie wysokie porażki ze Słowenią (2:3) oraz Austrią (1:3).

 

Łotwa dołuje z kolei od samego początku kwalifikacji i znalazła się w gronie najgorszych drużyn. Kaspars Dubra i spółka nie zdołali jeszcze wywalczyć choćby jednego punktu i słusznie okupują ostatnie miejsce w tabeli grupy G. Na trzecie miejsce w tejże dość nieoczekiwanie wspięła się Macedonia Północna, która razem ze Słowenią może poszczycić się dorobkiem jedenastu punktów. Trzy "oczka" do nich tracą z kolei Izraelczycy, którzy dzięki wygranej z Łotyszami, na dwie kolejki przed końcem zredukowaliby stratę do drugich w tabeli Austriaków do pięciu punktów.

 

Transmisja meczu Izrael - Łotwa od godziny 20.35 w Polsacie Sport News. Komentują Paweł Ślęzak i Piotr Koźmiński.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie