MB Boxing Night 6: Polsko-ukraińskie starcie młodości! Szymański przed poważnym testem

Sporty walki

Do karty walk MB Boxing Night 6 dołączył kolejny niezwykle ciekawy pojedynek. Patryk Szymański (20-2, 10 KO) zmierzy się z wysoko notowanym Ukraińcem Andriim Velikovskyim (15-2-1, 9 KO). Do walki dojdzie już 23 listopada w Dąbrowie Górniczej.

Jeszcze kilka tygodni temu rękawice Szymańskiego zostały zawieszone na kołku. Wielu nie wierzyło w powrót 26-latka do zawodowego boksu, ale po cennym zwycięstwie z Denisem Kriegerem pięściarz z Konina stanie przed ogromną szansą szybkiego powrotu do gry o najwyższe cele!

 

Szymański już 23 listopada skrzyżuje rękawice z wysoko notowanym Velikovskyim. Ukrainiec zajmuje 53. pozycję na świecie w rankingu boxrec.com, a na krajowym mocnym podwórku ustępuje tylko jednemu z najlepszych pięściarzy globu Siergiejowi Derewianczenko. Co więcej, 25-letni pięściarz w ostatnich siedmiu walkach nie zaznał goryczy porażki.

 

Velikovsyi wierzy, że wygrana w Polsce otworzy mu drzwi do wielkich pojedynków. Szymański jednak z podobnym nastawieniem przygotowuje się do starcia z pięściarzem reprezentującym naszych wschodnich sąsiadów.

 

Który z nich zrobi niezwykle istotny krok w swojej karierze? Którego z nich występ na MB Boxing Night 6 przybliży do jeszcze większych wyzwań? W Dąbrowie Górniczej 23 listopada kibiców czeka ekscytująca konfrontacja polsko-ukraińska młodego pokolenia!

 

Bilety dostępne na ebilet.pl.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie