Krychowiak: Nie jestem zadowolony ze swojej gry

Piłka nożna

- Nie jestem zadowolony ze swojej gry. Czułem się bardzo źle pod względem fizycznym - powiedział Grzegorz Krychowiak po meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym jego Lokomotiw Moskwa przegrał z Juventusem Turyn 1:2.

Mateusz Borek: Wojciech Szczęsny obiecał, że nie będzie żadnego śmieszkowania, żadnych żartów, bo zasłużyliście swoją postawą na słowa pochwały.

 

Grzegorz Krychowiak: Tak, mieliśmy momenty bardzo dobrej gry. Osobiście, nie jestem zadowolony ze swojej gry. Czułem się bardzo źle pod względem fizycznym. Wirus, którym zaraziłem się kilka dni temu, miał ogromny wpływ na moją postawę. Dużo do poprawy...

 

Było zagrożenie, że nie wystąpisz?

 

Wiedziałem, że po tej chorobie nie jestem gotowy na sto procent. Chciałem grać, chciałem dać z siebie wszystko. To nie jest jednak to, do czego przyzwyczaiłem we wcześniejszych spotkaniach.

 

Co sobie pomyślałeś w 30. minucie, kiedy wyprowadziliście pierwszą tak składną akcję i objęliście prowadzenie?

 

Żeby dowieźć to do końca. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko. Nie wystarczyło może sił, koncentracji w decydujących momentach.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Mateusz Borek, MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie