Liga Mistrzów: Koszmarne pudło Hazarda! Belg nie trafił do pustej bramki (WIDEO)

Aż do trzeciej kolejki na zwycięstwo swoich ulubieńców musieli czekać kibice Realu Madryt. "Królewscy" po golu Toniego Kroosa, któremu asystował Eden Hazard wygrali na wyjeździe z Galatasaray Stambuł 1:0. Belgijski skrzydłowy w drugiej połowie miał wyborną okazję do zdobycia bramki, ale fatalnie spudłował.

Real po porażce z PSG (0:3) i remisie z Club Brugge (2:2), wreszcie wygrał. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a pokonali skromie w Stambule Galatasaray. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, gdyby Hazard zachował więcej zimnej krwi pod bramką gospodarzy.

W 64. minucie Belg był blisko swojego pierwszego gola w tym sezonie Ligi Mistrzów. Hazard otrzymał prostopadłe podanie od Karima Benzemy i minął Fernando Muslerę. 28-latek mając przed sobą pustą bramkę, trafił piłką w poprzeczkę. Na swojego premierowego gola w rozgrywkach Champions League 2019/20, 104-krotny reprezentant swojego kraju będzie musiał jeszcze poczekać.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.