PlusLiga: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Jednym z hitowych starć premierowej kolejki PlusLigi będzie mecz Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów. Obie ekipy w poprzednim sezonie wypadły poniżej oczekiwań. Która z nich lepiej rozpocznie nowy sezon? Transmisja meczu Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów.

Poprzednia edycja rozgrywek była wielkim rozczarowaniem dla siatkarzy PGE Skry Bełchatów. Broniąca tytułu ekipa od początku sezonu nie radziła sobie najlepiej, a szansę na triumf straciła po porażce z Jastrzębskim Węglem w ćwierćfinale.

 

Sytuacja Trefla była nieco inna. Klub przed poprzednim sezonem borykał się z problemami organizacyjnymi i do końca nie było wiadomo, czy zdoła wystąpić w rozgrywkach. Wszystko jednak skończyło się dobrze i podopieczni Andrei Anastasiego zagrali w PlusLidze, lecz zakończyli zmagania dopiero na 10. miejscu.

 

Nowy sezon dla obu ekip ma być nowym rozdaniem. W obu doszło do zmiany szkoleniowców. PGE Skrę poprowadzi asystent Vitala Heynena Michał Mieszko Gogol, a Trefla Michał Winiarski, który przeniósł się do Gdańska właśnie z Bełchatowa. Czy uda mu się na inaugurację rozgrywek pokonać byłą drużynę?

 

Transmisja meczu Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów od godziny 17:30 w Polsacie Sport. Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga. 

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze