PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Pora na kolejne PlusLigowe emocje! W drugim meczu 2. kolejki ekstraklasy siatkarzy Aluron Virtu CMC Zawiercie podejmie Indykpol AZS Olsztyn. Gospodarze po raz pierwszy w tym sezonie zagrają przed własną publicznością. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur jedzie na Śląsk po komplet punktów. Czy podopiecznym trenera Paolo Montagnaniego uda się zdobyć "Jurajską Twierdzę"? Transmisja meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn od godziny 20:30 w Polsacie Sport Extra.

W 1. kolejce siatkarze Aluronu Virtu CMC Zawiercie rozegrali mecz z zespołem Cuprum Lubin. Po meczu obfitującym w zwroty akcji i nieregularnej grze siatkarze ze Śląska wygrali 3:2. Zespół "Żółto-Zielonych" prowadzony przez australijskiego szkoleniowca Marka Lebedewa po udanym sezonie przeszedł kilka kosmetycznych zmian. Szeregi zespołu z Zawiercia zasilili: przyjmujący Wojciech Ferens, środkowy Patryk Czarnkowski oraz Pieter Verhees, jeden z najlepszych środkowych w lidze włoskiej. Do drużyny Lebedewa dołączył także bułgarski przyjmujący Nikołaj Penczew, który zastąpił kontuzjowanego kapitana reprezentacji Czarnogóry Vojina Cacicia.

 

Goście środowego meczu w Zawierciu zainaugurowali sezon bardzo podobnie. "Zielona Armia" we własnej hali pokonała po zaciętym meczu Cerrad Enea Czarnych Radom 3:2. Siatkarze po meczu nie ukrywali, że mimo wygranej nie pokazali jeszcze na co ich stać. W szeregach "Zielonej Armii" doszło do wielu zmian kadrowych. Mimo, że trzon zespołu został niezmienny: Paweł Pietraszko, Michał Żurek, Paweł Woicki, Jan Hadrava i Robbert Andringa. Do ekipy trenera Montagnaniego dołączyli: Mateusz Mika, Wojciech Żaliński, Remigiusz Kapica oraz Tomasz Kowalski. Największym wzmocnieniem ekipy ze stolicy Warmii i Mazur jest irański środkowy, Seyeda Mohammada Mousavi Eraghi.

 

Oba zespoły rozpoczęły sezon od wygranej po tie-breaku. Czy w środę możemy spodziewać się równie zaciętego meczu?

 

Transmisja meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie