Bednorz show! Kapitalny występ Polaka w półfinale Superpucharu Włoch (WIDEO)

Siatkówka

Bartosz Bednorz z meczu na mecz udowadnia, że jest w wyśmienitej formie. Przyjmujący znakomicie zaprezentował się w meczu półfinałowym Superpucharu Włoch, w którym jego Leo Shoes Modena pokonała Cucine Lube Civitanova. Polak był najlepiej punktującym zespołu i zdobył aż 18 punktów!

Modena nie najlepiej weszła w mecz. Zdołała jednak wyjść z dołka i zacząć grać na poziomie, do którego przyzwyczaiła kibiców. Najjaśniejszym punktem zespołu był Bednorz, który zdobył aż 18 punktów. To najlepszy wynik z całej drużyny. O jedno "oczko" mniej zgromadzili Matthew Anderson i Daniele Mazzone.

 

Bednorz znakomicie prezentował się szczególnie w trudnych momentach meczu. Jego drużyna wychodziła z opresji właśnie za jego sprawą. M.in. seria jego znakomitych zagrywek pozwoliła doprowadzić do wyrównania, a potem do zwycięstwa w premierowej odsłonie.

 

Siatkarze z Modeny w tym sezonie bronią Superpucharu Włoch. Rok temu w półfinale pokonali właśnie zespół z Civitanovy 3:2. W finale po kolejnym tie-breaku wygrali z Itas Trentino. W tym sezonie o Superpuchar podopieczni Andrei Gianniego będą rywalizować z Sir Safety Conad Perugią.

 

Kompilacja udanych akcji Bartosza Bednorza w załączonym materiale.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze