MB Boxing Night 6: Wielki powrót MB Promotions! Najtrudniejszy test Parzęczewskiego

Sporty walki
MB Boxing Night 6: Wielki powrót MB Promotions! Najtrudniejszy test Parzęczewskiego
fot.

Grupa MB Promotions po raz szósty postanowiła rozgrzać środowisko sportów walki w naszym kraju. Organizator Mateusz Borek tym razem obrał na celownik Dąbrowę Górniczą. Już 23 listopada w ringu pięściarskim pojawią się najlepsi pięściarze w Kraju nad Wisłą - Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO), Patryk Szymański (19-2, 10 KO) czy Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO).

Grupa MB Promotions dowodzona przez Mateusza Borka poprzednimi niezwykle udanymi wydarzeniami zapracowała sobie na zaufanie kibiców sportów walki w Polsce. Organizatorzy musieli zareagować na głosy fanów i postanowili dać im to, czego pragną. Po raz szósty najbardziej efektowna grupa bokserska w naszym kraju rozgrzeje kibiców. 23 listopada pod odstrzałem emocji sprawdzone zostaną fundamenty hali w Dąbrowie Górniczej.

 

 

W ringu nie mogło zabraknąć wielkiej nadziei polskiego boksu Roberta Parzęczewskiego. Pięściarz z Częstochowy aktualnie znajduje się na fali piętnastu zwycięstw z rzędu i zajmuje czołowe lokaty w światowych rankingach. Kolejne wygrana z wymagającym przeciwnikiem z pewnością może przybliżyć popularnego "Araba" do walki o wymarzony pas mistrza świata.

 

Szybki powrót z “emerytury” zaliczył Patryk Szymański. Ostatnią walką młodego pięściarza żył cały pięściarski świat. Każdy kibic zapamięta do końca życia dziesięć nokdaunów w pięć rund z Robertem Talarkiem na poprzedniej edycji MB Boxing Night. 26-latek nie mógł przestać myśleć o emocjach, które dostarczył mu ten występ. Głodny wrażeń i sportowych sukcesów powraca, aby udowodnić, że stać go jeszcze na naprawdę wielkie rzeczy.
 
W karcie walk Mateusz Borek nie mógł zapomnieć również o nowych twarzach, które zadebiutują podczas wydarzeń z cyklu MB Boxing Night. Drugą szansę w sportowym życiu od organizatora otrzymał Kamil Łaszczyk. Popularny "Szczurek" najgorsze ma już za sobą. Długa przerwa nie wybiła Polak z rytmu i już w 2019 stoczył dwa kolejne, zwycięskie pojedynki. Grupa MB Promotions, oraz z pewnością także kibice, z występem Łaszczyka  wiąże spore nadzieje. Jeśli debiut właśnie u tego organizatora? W Dąbrowie Górniczej Łaszczyk da światu odpowiedź, czy wróci na poważnie do gry o najważniejsze pasy mistrzowskie.
 
 
Karta walk MB Boxing Night 6:
 

Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO) vs Ryan Ford (16-5, 11 KO)
Sergiej Werwejko (11-2, 7 KO) vs Shawndell Terell Winters (12-2, 11 KO)
Patryk Szymański (20-2, 10 KO) vs Andrii Velikovskyi (15-2-1, 9 KO)
Kamil Łaszczyk (26-0, 9 KO) vs Oleksandr Yegorov (20-2-1, 10 KO)
Sebastian Ślusarczyk (6-0, 4 KO) vs Dariusz Sęk (28-5-3, 10 KO)
Kamil Gardzielik (9-0, 3 KO) vs Mikalai Kuzmitski (11-0, 9 KO)
Kamil Młodziński (11-5-4, 6 KO) vs Jakub Dobrzyński (4-2, 1

 

Bilety na MB Boxing Night 6 w sprzedaży na ebilet.pl!

Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze