Liga Mistrzów: Liverpool FC - KRC Genk. Relacja i wynik na żywo

Bez większych problemów w pierwszym meczu Liverpoolu z Genk z rywalami poradzili sobie piłkarze "The Reds". Podopieczni Jurgena Kloppa wygrali 4:1, tracąc gola w samej końcówce. Czy równie wysoko pokonają Belgów na własnym obiekcie? Relacja i wynik na żywo meczu Liverpool FC - KRC Genk od godziny 21:00 na Polsatsport.pl.

Za zawodnikami Liverpoolu szalone spotkanie w Premier League. Liderzy tabeli przez 87 minut przegrywali z Aston Villą po trafieniu Trezegueta. Ostatecznie... zgarnęli trzy punkty. Najpierw gola strzelił Andy Robertson, a trafienie na wagę zwycięstwa w ostatniej minucie doliczonego czasu gry strzelił Sadio Mane. Liverpool ma sześć punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City i jest na dobrej drodze do zdobycia mistrzostwa kraju.

W belgijskiej ekstraklasie zawodzi natomiast Genk. Piłkarze tego klubu w 13 kolejkach zgromadzili zaledwie 20 punktów i zajmują miejsce w środku stawki. W ostatniej kolejce ograli ich zawodnicy Eupen (0:2). W Lidze Mistrzów jak na razie ugrali jedno oczko, remisując u siebie z Napoli (0:0).

Czy obrońcy tytułu zanotują trzecią wygraną z rzędu w tej edycji Ligi Mistrzów i na dobre przybliżą się do awansu do kolejnej rundy rozgrywek?

Relacja i wynik na żywo meczu Liverpool FC - KRC Genk od godziny 21:00 na Polsatsport.pl.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.