Babilon MMA 11: Zmiana daty i miejsca! Skibiński - Piraev walką wieczoru

Sporty walki

Daniel Skibiński (14-5, 3 KO, 2 SUB) zmierzy się z Marifem Piraevem (25-2, 14 SUB) w walce wieczoru gali Babilon MMA 11. Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, wydarzenie odbędzie się jednak 13 grudnia w Radomiu, a nie jak wcześniej planowano 20 grudnia w Nowym Dworze Mazowieckim.

Reprezentant Ankos MMA Poznań przedłużył niedawno kontrakt z organizacją Babilon MMA. Promotor Tomasz Babiloński tę informację przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do kolejnego pojedynku "Skiby" miało dojść 20 grudnia w Nowym Dworze Mazowieckim, ale ostatecznie doszło do zmiany miejsca oraz daty wydarzenia.

 

Babilon MMA 11 odbędzie się 13 grudnia w Radomiu. Nie zmienia się jednak pierwotnie planowany rywal aktualnego mistrza kategorii półśredniej. W walce wieczoru Skibiński zmierzy się z wymagającym Marifem Piraevem.

 

Rosjanin aktualnie notuje serię siedmiu wygranych z rzędu, a z ostatnich dziesięciu walk wyszedł zwycięsko aż dziewięciokrotnie. W 2015 roku miał okazję stoczyć pojedynek dla organizacji KSW, kiedy na gali z numerem 32. w Londynie przegrał z Mateuszem Gamrotem.

 

Skibiński w organizacji Babilon MMA bije się od 2017 roku. Do tej pory walcząc dla Tomasza Babilońskiego jest zawodnikiem niepokonanym. Wygrał kolejno z Łukaszem Szczerkiem, Davy Gallonem, Giovannim Melillo, Pawłem Pawlakiem i Adriano Rodriguesem. Aktualnie notuje serię ośmiu wygranych z rzędu.

 

Transmisje gal Babilon MMA na sportowych antenach Polsatu.

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze