Liga Europy: Vitoria Guimaraes - Arsenal. Relacja i wynik na żywo

Tylko dwa kluby zgromadziły dotychczas komplet punktów w Lidze Europy. Są to Sevilla i właśnie Arsenal, który swój mecz w LE rozegra nie w czwartek, a w środę. W czwartej kolejce londyński zespół zagra w Portugalii z Vitorią Guimaraes, która w pierwszym starciu postawiła finalistom tych rozgrywek z ubiegłego sezonu, trudne warunki. Arsenal u siebie przegrywał do 80. minuty 1:2, a bramkę na 3:2 zdobył w 90. minucie. Bohaterem gospodarzy został rezerwowy Nicolas Pepe, który skompletował dublet.

Relacja i wynik na żywo z meczu Vitoria Guimaraes - Arsenal na Polsatsport.pl. Początek od godziny 16:50.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.