Kolejny hit w Jastrzębiu-Zdroju! Terminarz i plan transmisji 4. kolejki PlusLigi

Siatkówka

Za nami trzy kolejki spotkań PlusLigi. Nie brakowało w nich emocji i zaskakujących rozstrzygnięć, a trzy drużyny (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Projekt Warszawa, Aluron Virtu CMC Zawiercie) nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Co nas czeka w kolejnej serii gier? Sprawdź terminarz i plan transmisji 4. kolejki PlusLigi.

Czwartą kolejkę PlusLigi rozpocznie piątkowy mecz w Olsztynie, gdzie Indykpol AZS podejmie bardzo dobrze prezentujący się GKS Katowice. Siatkarze z Warmii wygrali jak dotąd dwa z trzech spotkań. Lepsi od nich okazali się tylko podopieczni Marka Lebedewa, czyli ekipa Aluronu Virtu CMC Zawiercie.

 

Po serii trzech zwycięstw Jurajscy Rycerze o kolejne ligowe punkty będą rywalizować na bardzo trudnym terenie, w hali mistrza Polski Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze Nikoli Grbicia jak dotąd pokonali po 3:0 MKS Będzin i Jastrzębski Węgiel, a MKS Ślepsk Malow Suwałki ograli 3:1. Obie ekipy są więc niepokonane. Czwarta kolejka z pewnością zmieni tę sytuację. 

 

Szlagierowo zapowiada się również starcie w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zmierzą się medaliści z poprzedniego sezonu. Trzecia drużyna - Jastrzębski Węgiel podejmie wicemistrza kraju - Projekt Warszawa. Siatkarze Andrei Anastasiego nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Starcie czwartej kolejki, przynajmniej w teorii, będzie dla nich najtrudniejsze. Jastrzębianie, po niedzielnej porażce 0:3 we własnej hali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, w środę w rozegranym awansem meczu 13. kolejki wygrali na wyjeździe z MKS Będzin (3:0). 

 

Spotkanie MKS Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk zostało przełożone na 17 grudnia. Nowa hala w Suwałkach nie jest jeszcze gotowa do użytku, a siatkarze mają w niej zagrać po raz pierwszy 22 listopada, gdy w 6. kolejce spotkań beniaminek podejmie Indykpol AZS Olsztyn.

 

Terminarz i plan transmisji 4. kolejki PlusLigi:

 

2019-11-08: Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice (piątek, godzina 20.30, transmisja – Polsat Sport)

2019-11-09: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu CMC Zawiercie (sobota, godzina 14.45, transmisja – Polsat Sport)

2019-11-09: Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa (sobota, godzina 17.30, transmisja – Polsat Sport Extra)

2019-11-09: Cuprum Lubin – Asseco Resovia (sobota, godzina 20.30, transmisja  Polsat Sport)

2019-11-10: Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin (niedziela, godzina 17.30, transmisja – Polsat Sport)

2019-11-10: BKS Visła Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów (niedziela, godzina 20.30, transmisja  Polsat Sport)

2019-12-17: MKS Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk (wtorek, godzina ?) 

 

WYNIKI, TABELA I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze