Napięta sytuacja w Neapolu! Żony piłkarzy Napoli opuszczają domy

Piłka nożna
Napięta sytuacja w Neapolu! Żony piłkarzy Napoli opuszczają domy
fot. PAP

Nie najlepsza atmosfera panuje obecnie w Neapolu, gdzie na przestrzeni kilku dni doszło do incydentów z udziałem partnerek piłkarzy Napoli. Zawodnicy i ich wybranki wyprowadzają się z domów. Wszystko ma mieć związek z sytuacją wewnątrz klubu.

Kilka dni temu miało miejsce włamanie do domu pomocnika Napoli, Allana. Piłkarz twierdził, że nie było to przypadkowe zdarzenie, a incydent miał związek z obecną sytuacją w klubie. Posiadłość Brazylijczyka została okradziona, dokonano też licznych zniszczeń. Żona piłkarza, która jest w siódmym miesiącu ciąży, postanowiła przenieść się na najbliższy czas do hotelu.

Trzy dni później miało miejsce kolejne zdarzenie. Ktoś wybił szybę w samochodzie Laury Słowiak, partnerki Zielińskiego i ukradł radio oraz nawigację. Zawodnicy Napoli szybko zareagowali na te wydarzenia, które ich zdaniem mają dużo wspólnego z tym co dzieje się wewnątrz klubu. Żona Lorenzo Insigne postanowiła przeprowadzić się do rodziców. Słowiak udała się do Polski, gdzie jej wybranek przebywa na zgrupowaniu przed meczami eliminacji Euro 2020. Kalidou Koulibaly zaś postanowił zatrudnić osobistych ochroniarzy.

Zdaniem piłkarzy wszystkie te zdarzenia mają związek z konfliktem na linii Aurelio De Laurentiis - zawodnicy. Przed meczem Ligi Mistrzów z Salzburgiem prezes Napoli nakazał zorganizować dla zespołu zgrupowanie, które miało potrwać do ligowego spotkania z Genoą. Po remisie z Austriakami piłkarze postanowili nie wracać do centrum treningowego. Spotkanie w Serie A również zakończyło się podziałem punktów.

Napoli słabo rozpoczęło sezon we Włoszech. Po dwunastu kolejkach zajmuje dopiero siódmą lokatę tracąc aż 13 punktów do liderującego Juventusu. Media we Włoszech już piszą o przebudowie, jaka ma czekać drużynę z Neapolu.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze