Krychowiak: Co pięć lat strzelam takie gole

Grzegorz Krychowiak otworzył wynik meczu Izrael - Polska w ramach eliminacji EURO 2020. Zrobił to w podobny sposób jak pięć lat temu w spotkaniu przeciwko Gruzji. - Najważniejsze, że wygraliśmy w dobrym stylu - powiedział.

Reprezentacja Polski wygrała z Izraelem 2:1. Poza Krychowiakiem do siatki trafili Krzysztof Piątek oraz Munas Dabbur.

Marcin Feddek: Przede wszystkim gratulacje za zwycięstwo. Powiem szczerze, pierwsza połowa była perfekcyjna, bo zagraliście tak, jak sobie zakładaliście.

Grzegorz Krychowiak: Pierwsza połowa wyglądała dobrze. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Minusem jest brak skuteczności, bo mogliśmy prowadzić do przerwy nawet 4:0. Nad tym elementem musimy popracować, bo w końcówce było gorąco. Najważniejsze, że wygraliśmy w dobrym stylu.

Po przechwycie było dobre rozegranie. Dwa-trzy podanie w wolną strefę. Taki był plan.

To element, z którym mieliśmy problemy w ostatnich meczach. Było więcej ruchu, stwarzaliśmy sobie sytuacje, grając w piłkę, a nie przez przypadek.

Pamiętam twoją bramkę z Gruzją. Było podobnie, piłka na długi słupek, zgrywasz, uderzasz. To chyba twój numer specjalny.

Pamiętam to trafienie! Co pięć lat strzelam takie gole.