PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami kolejne siatkarskie emocje związane z rozgrywkami PlusLigi. Spośród wszystkich spotkań 5. serii gier zaplanowanych na sobotę, najciekawiej zdecydowanie zapowiada się starcie w Zawierciu, gdzie Aluron Virtu CMC zmierzy się z Projektem Warszawa. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Warszawianie, mimo dużych problemów finansowo-organizacyjnych przed rozpoczęciem sezonu, znakomicie zainaugurowali zmagania ligowe. Wystarczy powiedzieć, że ekipa dowodzona przez Andreę Anastasiego wygrała wszystkie dotychczasowe mecze i z kompletem punktów jest liderem tabeli. Na uwagę zasługuje zwłaszcza triumf w poprzedniej kolejce, w której siatkarze ze stolicy pokonali na wyjeździe Jastrzębski Węgiel 3:0.

 

Zawiercianie także nie mogą narzekać na swoją dotychczasową formę. Jurajscy Rycerze plasują się na czwartym miejscu z punktem mniej od warszawian. Warto jednak podkreślić, że podopieczni Marka Lebedewa rozegrali jedno spotkanie więcej - awansem z 13. kolejki przeciwko BKS-owi Viśle Bydgoszcz. Zawiercianie w pięciu konfrontacjach, czterokrotnie schodzili z parkietu zwycięsko, a jedyna porażka wcale nie przynosi im wstydu, ponieważ miała miejsce w Kędzierzynie-Koźlu z ZAKSĄ po bardzo zaciętym boju.

 

Siatkarze Aluronu postarają się przerwać znakomitą passę warszawian, a ewentualny triumf za pełną pulę pozwoliłby im zostać samodzielnym liderem rozgrywek - przynajmniej do niedzieli. Na utrzymanie pierwszej lokaty liczą z pewnością warszawianie. Zapowiada się niezwykle wyrównane widowisko.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

 

Relacja i wynik na żywo meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze