Euro 2020: Kiedy odbędzie się losowanie grup?

Piłka nożna
Euro 2020: Kiedy odbędzie się losowanie grup?
fot. PAP/EPA

Kiedy odbędzie się losowanie fazy grupowej Euro 2020? Eliminacje już się zakończyły, więc to pytanie pada coraz częściej. Ceremonia odbędzie się jeszcze w listopadzie. Sprawdźcie dokładny termin!

Ostatnie mecze eliminacji Euro 2020 zostały rozegrane 19 listopada. Na ten moment poznaliśmy dwudziestu uczestników. Czterech ostatnich wyłonią baraże, które odbędą się w marcu 2020 roku.

 

Losowanie fazy grupowej Euro 2020 odbędzie się 30 listopada w Bukareszcie. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 18:00. Uczestnicy zostaną wówczas rozlosowani do sześciu czterozespołowych grup. Dotyczy to także drużyn wyłonionych w barażach.

 

Awans na Euro 2020 wywalczyły do tej pory Polska, Belgia, Rosja, Włochy, Hiszpania, Ukraina, Anglia, Czechy, Francja, Turcja, Finlandia, Szwecja, Austria, Chorwacja, Holandia, Niemcy, Portugalia, Dania, Szwajcaria i Walia.

 

Euro 2020 odbędzie się w dniach 12 czerwca - 12 lipca 2020 r. Mecz zostaną rozegrane w dwunastu miastach: Amsterdamie (Holandia), Baku (Azerbejdżan), Bilbao (Hiszpania), Budapeszcie (Węgry), Bukareszcie (Rumunia), Dublinie (Irlandia), Glasgow (Szkocja), Kopenhadze (Dania), Londynie (Anglia), Monachium (Niemcy), Petersburgu (Rosja) i Rzymie (Włochy).

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze