Krispol 1 Liga: AGH Kraków - APP Krispol Września. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Krispol 1 Liga: AGH Kraków - APP Krispol Września. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

W meczu jedenastej kolejki Krispol 1 Ligi zmierzą się dwie ekipy ze środkowej części tabeli. AGH Kraków w hali na Suchych Stawach podejmie APP Krispol Wrześnię. Transmisja meczu AGH Kraków - APP Krispol Września w Polsacie Sport Extra.

Na co dzień siatkarze AGH występują w innej hali. Z racji transmisji Akademicy w czwartek przeniosą się do innego obiektu, hali na Suchych Stawach. Właśnie w tej hali 30 lat temu sukcesy święcili siatkarze Hutnika dwukrotnie zdobywając mistrzostwo Polski (1988, 1989). Występowały w niej również siatkarki Trefla Proximy Kraków.

 

W czwartek zagoszczą do niej dwie ekipy zaplecza PlusLigi. AGH przystąpi do spotkania w nie najlepszych nastrojach po porażce 0:3 ze Stalą Nysa.

 

- Będziemy robili wszystko, aby ten mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Rywal ma jednak dokładnie taki sam cel. Mogę obiecać, że będziemy walczyć o każdą piłkę, wynik jest sprawą otwartą - powiedział trener AZS AGH Andrzej Kubacki cytowany przez Gazetę Krakowską. - Krispol to zespół grający siatkówkę szybką i fizyczną. Ma bardzo dobrą zagrywkę i atak, jeżeli uda nam się zneutralizować jeden z tych elementów, to będzie łatwiej - dodał.

 

Siatkarze z Wrześni w poprzedniej kolejce w bardzo dobrym stylu pokonali 3:0 Chrobrego Głogów. Czy zdołają powtórzyć sukces także w Krakowie?

 

Transmisja meczu AGH Kraków - APP Krispol Września od godziny 18:00 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze