KSW: Zagraniczny mistrz szuka rywala... po polsku! Skradł serca kibiców (WIDEO)

Sporty walki

Phil de Fries (18-6-1NC, 2 KO, 12 SUB), mistrz wagi ciężkiej KSW, w tym roku do klatki największej polskiej organizacji już nie wróci. Czasu jednak nie traci. I nie chodzi tylko o sportową formę, ale również o polowanie na kolejnego rywala i... naukę języka polskiego!

Mistrz wagi ciężkiej w KSW stoczył cztery pojedynki i wszystkie zakończyły się jego wygranymi. De Fries nie ukrywa, że w naszym kraju czuje się już jak w drugim domu. Nie dziwi więc fakt, że postanowił zaczerpnąć lekcji języka polskiego.

 

Jak można się domyślić - lekko nie było... Polski język do najprostszych nie należy. De Fries jednak dał z siebie wszystko i przebrnął bezbłędnie przez kilkanaście sekund nagrania. Przy okazji zapytał fanów, z którym rywalem chcieliby zobaczyć jego kolejną walkę.

 

- Cześć tu Phil de Fries, mistrz wagi ciężkiej KSW. Kogo chcielibyście zobaczyć jako mojego następnego przeciwnika i dlaczego? - zapytał De Fries po polsku na Twitterze.

 

Błyskawicznie pod jego wpisem pojawiła się lawina komentarzy z propozycjami przeciwnika i tych, które chwaliły próbę językową Anglika. A Wy jak oceniacie polski debiut mistrza KSW? I z kim chcielibyście zobaczyć go w kolejnym pojedynku?

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie