SuperLega: Kioene Padova - Top Volley Latina. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
SuperLega: Kioene Padova - Top Volley Latina. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

W jedynym sobotnim meczu siatkarskiej SuperLegi dojdzie do konfrontacji Kioene Padova z Top Volley Latina. Minimalnymi faworytami tej konfrontacji są gospodarze, którzy mają więcej zwycięstw na koncie i plasują się wyżej w tabeli. Transmisja meczu na Polsatsport.pl.

Sobotnie starcie odbędzie się w ramach 8. kolejki. Oba zespoły rozegrały jednak po sześć spotkań. Miejscowi mogą pochwalić się bilansem trzech zwycięstw oraz trzech porażek, co daje im osiem punktów w tabeli. W poprzednim meczu siatkarze Kioene sprawili nie lada niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z Trentino 3:2. Niesamowicie wyrównany był tie-break, który zakończył się wynikiem 21:19 dla przyjezdnych!

 

Dwa "oczka" mniej oraz bilans dwóch wygranych i czterech porażek mają siatkarze Top Volley, którzy znajdują się na dziewiątym miejscu w tabeli - o dwie lokaty niżej od sobotniego rywala. Przed kilkoma dniami udało im się pokonać w delegacji Argos Volley Sora 3:1.

 

Oba zespoły postarają się pójść za ciosem i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. Wydaje się, że minimalnymi faworytami są miejscowi - opromienieni niedawnym triumfem nad zawodnikami z Trydentu. W składach jednych i drugich nie ma gwiazd światowego formatu, ale o ich sile stanowi kolektyw. Który z nich okaże się lepszy?

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

 

Spotkanie Kioene Padova - Top Volley Latina o godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze