Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. treflgdansk.pl

Siatkarze Trefla Gdańsk zmierzą się na wyjeździe z Cuprum Lubin w niedzielę 24 listopada. – Cuprum prezentuje bardzo dobrą siatkówkę, wygrał w Bełchatowie oraz tydzień temu w Katowicach i u siebie będzie na pewno mocno zmotywowany – mówi trener gdańszczan Michał Winiarski. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra.

Trefl Gdańsk do starcia z Cuprum Lubin przystępuje z ośmioma punktami na koncie, zdobytymi z pięciu ligowych kolejkach. Lubinianie mają już za sobą z kolei siedem starć, w których zanotowali pięć oczek – wygrywając z GKS-em Katowice oraz PGE Skrą Bełchatów. Pomimo że w pozostałych pięciu meczach podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka musieli uznać wyższość rywali, trener Winiarski spodziewa się trudnego meczu.

 

– Myślę, że paradoksalnie będzie to jeden z naszych najtrudniejszych meczów w ostatnim czasie. Raz, że będzie na wyjeździe, a dwa Cuprum prezentuje naprawdę bardzo dobrą siatkówkę. Wygrał w Bełchatowie, tydzień temu w Katowicach i u siebie będzie na pewno bardzo mocno zmotywowany i zdeterminowany, by z nami wygrać. Natomiast my jedziemy z takim samym nastawieniem i spodziewam się ciężkiego spotkania – mówi Winiarski.

 

Transmisja meczu w niedzielę od godz. 17:30 w Polsacie Sport Extra.

psl, treflgdansk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie