Nieudany zwód mógł skończyć się tragicznie! Upadek chłopca od podawania piłek (WIDEO)

Do niezwykle kuriozalnej sytuacji doszło w meczu Eredivisie, między Groningen i Feyenoordem. W końcówce pierwszej połowy trybuny miały powody do śmiechu ze względu na potknięcie się osoby odpowiedzialnej za podawanie piłek. Chłopak przewrócił się przy próbie przełożenia sobie piłki i zaliczył spektakularny upadek.

W 43. minucie spotkania na stadionie Euroborg, goniący wynik gospodarze mieli okazję wyrównać po rzucie rożnym. Chwilę przed wykonaniem stałego fragmentu gry, powód do radości trybunom dał nieudany zwód chłopaka dostarczającego piłki.

Wywrotka mogła jednak zakończyć się kontuzją, a wspomniany pomagier błyskawicznie złapał się za bolącą nogę. Na całe szczęście sytuacja zakończyła się dobrze, a sam winowajca pokazany przez kamery skwitował nietypową scenkę uśmiechem.

W spotkaniu 14. kolejki padł remis 1:1. Wynik dla gości otworzył Luis Sinisterra, a po zmianie stron wyrównał go Samir Memisevic.