SuperLega: Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino. Transmisja na Polsatsport.pl

W niedzielnym spotkaniu SuperLegi druga w tabeli Azimut Leo Shoes Modena zmierzy się z plasującym się tuż za jej plecami zespołem Itas Trentino. Czy Bartosz Bednorz zaprezentuje podobną formę do tej, jaką pokazał w meczu ostatniej serii gier z Allianz Milano (3:0)? Transmisja meczu Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino na Polsatsport.pl.

W ramach ostatniej kolejki podopieczni Andrei Gianniego pojechali do Mediolanu, gdzie zagrali z szóstym aktualnie w tabeli Allianz Milano. Pierwsze dwie partie były dość wyrównane i dopiero w końcówkach ich losy rozstrzygała na swoją korzyść ekipa gości. Najlepiej punktującymi siatkarzami w drużynie z Modeny byli Ivan Zaytsev oraz wspomniany wcześniej Bednorz, którzy zdobyli po siedemnaście "oczek". Na uwagę zasługiwał efektowny atak Polaka z drugiego seta, gdy przy stanie 28:27 dla gospodarzy zakończył akcję "gwoździem wbitym w trzeci metr". Przyjezdni od początku kontrolowali za to przebieg trzeciego seta i ostatecznie zamknęli go wynikiem 25:20.

W ramach ósmego meczu w tym sezonie zmierzą się u siebie z zespołem sąsiadującym z nimi w tabeli, czyli Itas Trentino. Zarówno "Bednorz i spółka" jak i ekipa z Trydentu posiadają po osiemnaście punktów i do lidera z Civitanowy tracą pięć "oczek". Tyle tylko, że Cuccine Lube ma rozegrany o jeden mecz więcej i w przypadku zwycięstwa którejkolwiek z drużyn niedzielnej konfrontacji za trzy punkty, strata zostanie zredukowana.

Transmisja meczu Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino od godziny 18.00 na Polsatsport.pl. Telewizyjna premiera o godzinie 20.30 w Polsacie Sport News.