Borek wskazał hit kolejki Ligi Mistrzów. Zaskakujący wybór komentatora!

Piłka nożna

Nie Real – PSG, nie Juventus – Atletico i wiele innych wtorkowych hitów Ligi Mistrzów, a starcie w Moskwie Lokomotiwu z Bayerem Leverkusen Mateusz Borek uważa za swój prywatny hit kolejki najlepszych piłkarskich zmagań w Europie. "Tak po młodzieżowemu, jaram się tym meczem" - mówi komentator Polsatu Sport. Transmisja spotkania w Polsacie Sport Premium 1.

- Mówiąc młodzieżowo „jaram” się konfrontacją Lokomotiwu Moskwa z Bayerem Leverkusen – mówi nam komentator Polsatu Sport. Powód dla Borka jest oczywisty, a jest nim wspaniały okres Grzegorza Krychowiaka, który stał się nie tylko jednym z liderów moskiewskiej drużyny, ale i najlepszych strzelców ligi rosyjskiej.

 

- Grzegorz sięga gwiazd. Strzelił właśnie kolejne dwie bramki w rozgrywkach rosyjskich. Do tego ma bramkę w Lidze Mistrzów przeciwko właśnie Bayerowi Leverkusen strzeloną na BayArena. Przygotowując się do tego meczu (Borek skomentuje go wspólnie z Jackiem Zielińskim), sprawdziłem klasyfikację snajperów ligi rosyjskiej. Najlepsi mają po dziesięć goli, a zaraz za ich plecami jest polski pomocnik Grzegorz Krychowiak. Bardzo jestem ciekaw jego dyspozycji. Martwiłem się, że nie będzie Maćka Rybusa, ale okazuje się, że nieobecność w meczach kadry wcale mu nie przeszkodziła w normalnych występach w klubie. Mam więc nadzieję, że o godz. 18.55 we wtorek dwóch Polaków wybiegnie na murawę przeciwko Bayerowi Leverkusen – dodaje Borek.

 

Jakie szanse ma Lokomotiw, o co jeszcze walczą moskwianie? Jak skończy się ten „prawdziwy” hit dnia, czyli mecz Real Madryt – PSG? O to również zapytaliśmy Mateusza Borka. Odpowiedzi w zamieszczonym materiale wideo.

 

Transmisja meczu Lokomotiw Moskwa - Bayer Leverkusen, godz. 18.45 w Polsat Sport Premium 1. 

 

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - na kanałach Polsat Sport Premium, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Mateusz Borek, Robert Małolepszy
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie