Właściciel Perugii w lepszym nastroju? Pozował z Leonem po kolejnym zwycięstwie

Siatkówka

Po niekoniecznie udanym początku sezonu właściciel Sir Safety Conad Perugii nie ukrywał niezadowolenia z gry swojego zespołu. Wiele wskazuje na to, że nastroje w klubie znacznie się poprawiły. Świadczyć o tym może zdjęcie, na którym Gino Sirci w euforii ściska rękę lidera drużyny Wilfredo Leona po zwycięstwie 3:0 nad Consar Rawenną.

Zwycięstwa dopiero po tie-breaku z ekipami Latiny czy Monzy, porażka 0:3 z Allianz Milano to wydarzenia, które mogą świadczyć o nie najlepszej dyspozycji ekipy z Perugii na początku sezonu. Czarę goryczy przelała klęska w meczu z Cucine Lube Civitanova. Właściciel klubu Gino Sirci po tym starciu nie szczędził słów w kierunku swojego zespołu, a nawet trenera Vitala Heynena. To właśnie Belg został obarczony największą winą za niezadowalającą formę drużyny.

 

- Wynik i tak jest niezły, biorąc pod uwagę to, co zobaczyłem na boisku. Heynen desygnował do gry starannie wybrany skład, więc wszystko powinno działać jak w szwajcarskim zegarku, a tak nie było. Nie oglądaliśmy Perugii, którą znamy od lat. Nic nie idzie dobrze - powiedział. - Musimy zmienić kurs jak najszybciej. Mamy duże problemy - dodał.

 

Ostre słowa włodarza najwyraźniej potrząsnęły drużyną, która zaczęła grać o wiele lepiej. W ostatnich czterech starciach wicemistrzowie Włoch wywalczyli komplet punktów tracąc tylko jednego seta. Sukcesy wyraźnie wpłynęły na nastrój właściciela, który po niedzielnym zwycięstwie z Consar Rawenną ochoczo pozował do zdjęć z liderem swojego zespołu Leonem. Reprezentant Polski opublikował zdjęcie z Włochem na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wilfredo León Venero (@wilfredo_leon_official) on

 

Znakomita forma Leona została doceniona również w Polsce. Przyjmujący otrzymał nominację do miana najlepszego sportowca roku w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu.

 

Oddaj głos na swojego faworyta w w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku [TUTAJ].

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie