SuperLega: Sir Safety Perugia - Argos Volley Sora. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
SuperLega: Sir Safety Perugia - Argos Volley Sora. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport

Przed nami kolejne emocje związane z siatkarską SuperLegą. W środowym meczu 9. kolejki ekipa Sir Safety Perugia zmierzy się we własnej hali z Argos Volley Sora. Zdecydowanymi faworytami są gospodarze. Każdy inny wynik niż triumf podopiecznych Vitala Heynena za trzy punkty będzie sensacją. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra.

Siatkarze z Perugii plasują się na trzecim miejscu z bilansem siedmiu zwycięstw oraz dwóch porażek. Wilfredo Leon i spółka zdobyli 19 punktów i do dwóch pierwszych lokat tracą odpowiednio dwa i siedem "oczek". Ekipa Heynena wygrała cztery ostatnie konfrontacje. W miniony weekend zwyciężyła bez straty seta Consar Ravenna.

 

Nikt w obozie Perugii nie wyobraża sobie innego scenariusza jak kolejna wygrana za pełną pulę w środowy wieczór. Rywalem Sir Safety jest bowiem zamykająca ligową stawkę Argos Volley Sora. Przyjezdni w ośmiu rozegranych meczach ponieśli aż siedem porażek, a jedyny triumf odnieśli 13 listopada, kiedy pokonali na wyjeździe Vibo Valentia 3:0. W minioną niedzielę czerwona latarnia SuperLegi przegrała jednak z Allianz Milano 1:3.

 

W poprzednim sezonie obie drużyny "skrzyżowały rękawice" dwukrotnie i za każdym razem ówcześni mistrzowie Włoch wygrali 3:1. Urwanie chociażby seta przez gości w najbliższym starciu będzie można uznać za niespodziankę. Jeżeli konstelacja gwiazd z Perugii nie zlekceważy rywali, wówczas kibice powinni być świadkami jednostronnej i przede wszystkim krótkiej rywalizacji...

 

WYNIKI I TABELA SUPERLEGI

 

Transmisja meczu Sir Safety Perugia - Argos Volley Sora o godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze