Złota Piłka 2019: Gwiazdy świata futbolu na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Piłka nożna
Złota Piłka 2019: Gwiazdy na czerwonym dywanie
Galeria zdjęć (16)

W poniedziałkowy wieczór poznaliśmy najlepszych piłkarzy 2019 roku w plebiscycie Złotej Piłki magazynu "France Football". W Monte Carlo pojawiły się największe gwiazdy piłkarskiego świata, wśród nich m.in. Robert Lewandowski czy Lionel Messi. Zobaczcie, jak główni bohaterowie wydarzenia prezentowali się na czerwonym dywanie.

Plebiscyt "France Football" od zawsze budził wiele emocji w środowisku piłkarskim. Dziennikarze spekulują przez wiele miesięcy o tym, który z zawodników zasłużył na statuetkę Złotej Piłki. Od 2008 do 2017 roku triumfatorami plebiscytu byli nieprzerwanie Lionel Messi lub Cristiano Ronaldo. W ubiegłej edycji ich dominację przerwał Luka Modrić.

 

W 2019 roku niespodzianki nie było i ponownie po Złotą Piłkę sięgnął Messi. Nasz reprezentant Robert Lewandowski zajął ósme miejsce w zestawieniu najlepszych na świecie.

 

Na sali w Monte Carlo jak zwykle pojawili się główni kandydaci (z wyjątkiem Cristiano Ronaldo) często wspierani przez swoje życiowe partnerki czy rodziny. Na czerwonym dywanie prezentowali się w zupełnie innych kreacjach niż widzimy ich na co dzień na zielonej murawie.

 

Zobaczcie w galerii, jak prezentowali się bohaterowie Złotej Piłki 2019 na czerwonym dywanie!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze