Liga Mistrzów: Verva Warszaw ORLEN Paliwa - Tours VB. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

To wielki dzień dla siatkarzy ze stolicy. Verva Warszawa ORLEN Paliwa zadebiutuje w Lidze Mistrzów. Podopieczni Andrei Anastasiego zmierzą się z mistrzem Francji Tours VB. Relacja na żywo i wynik meczu Verva Warszaw ORLEN Paliwa - Tours VB od godziny 19 na Polsatsport.pl.

Historia stołecznej ekipy jest niesamowita. Przed rozpoczęciem sezonu siatkarze zastanawiali się, czy w ogóle wystąpią w rozgrywkach, a po dziewięciu kolejkach są wiceliderem PlusLigi. Mistrzostwo kraju nie jest jednak jedynym celem warszawian. Sezon 2019/2020 jest dla nich historyczny, bo po raz pierwszy wystąpią w Lidze Mistrzów.

 

Pierwszy rywal Vervy, zespół z Tours ma już ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. W 2005 roku triumfował nawet w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Obecnie w składzie mistrzów Francji nie ma zbyt wielu gwiazd. Najlepiej znany polskimi kibicom jest Konstantin Cupković, który spędził w PlusLidze kilka lat. Reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów oraz ekipy z Bydgoszczy grającej wtedy pod nazwą Transfer Bydgoszcz.

 

W dalszej kolejności na warszawski zespół czeka Benfica Lizbona i słynny rywal - Sir Sicoma Monini Perugia.

 

Relacja na żywo i wynik meczu Verva Warszaw ORLEN Paliwa - Tours VB od godziny 19 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie