Drzyzga: Heynen nie zamknął drzwi przed Bednorzem

Siatkówka

- Heynen udzielił ważnego wywiadu w tym kontekście. Nie zamknął drzwi przed Bednorzem. Odpowiedź sportowa to najlepsza odpowiedź, jaką można dać trenerowi - powiedział Wojciech Drzyzga w magazynie #7strefa o możliwym powrocie Bartosza Bednorza do reprezentacji Polski.

Selekcjoner Biało-Czerwonych Vital Heynen nie korzystał w ostatnim czasie z usług Bednorza. Dobre występy polskiego przyjmującego we włoskiej drużynie Modena Volley sprawiły jednak, że sam Belg przyznał, że rozważa powołanie 25-latka do kadry.

 

- Heynen udzielił ważnego wywiadu w tym kontekście. Nie zamknął drzwi przed Bednorzem. Odpowiedź sportowa to najlepsza odpowiedź, jaką można dać trenerowi. Dobrze, że Heynen przeszedł w tryb selekcji wynikającej z aspektów sportowych. Mam nadzieję, że taka decyduje. Oczywiście czasami trenerzy mają swoich mniej lub bardziej lubianych zawodników - stwierdził ekspert Polsatu Sport. 

 

Drzyzga dodał, że jest pod wrażeniem występów Bednorza w SuperLedze.

 

- Bednorz jest zaskakująco powtarzalny w tak trudnej lidze i w tak trudnym miejscu. Pływa tam jak ryba w wodzie. Brawa dla niego - podsumował Drzyzga.

 

Fragment programu #7strefa w załączonym materiale wideo.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze