Kontuzja Veljković! Nie zagra przeciwko mistrzyniom Polski w Lidze Mistrzyń

Siatkówka
Kontuzja Veljković! Nie zagra przeciwko mistrzyniom Polski w Lidze Mistrzyń
fot. FIVB

Siatkarki Igor Gorgonzola Novara są już w półfinale Klubowych Mistrzyń Świata w Chinach. Awans do tej fazy rozgrywek wicemistrz Włoch okupił jednak utratą jednej z najważniejszych zawodniczek. W meczu z VakifBankiem Stambuł kontuzji doznała Stefana Veljković. Uraz Serbki jest na tyle poważny, że będzie pauzowała prawdopodobnie aż cztery tygodnie.

Siatkarki z Novary są na najlepszej drodze do zdobycia klubowego mistrzostwa świata. W dwóch ostatnich meczach zespół będzie musiał poradzić sobie bez podstawowej środkowej Veljković. Serbka w starciu grupowym z ekipą ze Stambułu doznała urazu mięśniowego. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że jest on poważniejszy niż się spodziewano.

 

Przerwa byłej siatkarki Chemika Police ma potrwać nawet do czterech tygodni. To ważna informacja dla siatkarek ŁKS Commercecon Łódź, które już 17 grudnia zmierzą się z wicemistrzyniami Włoch w Lidze Mistrzyń.

 

Veljković jest doskonale znana polskim kibicom z reprezentowania barw ekipy z Polic, z którą zdobyła cztery tytuły mistrza Polski.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze