PlusLiga: Cuprum Lubin - BKS Visła Bydgoszcz. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Cuprum Lubin czy BKS Visła Bydgoszcz? Która drużyna zwycięży w 9. kolejce PlusLigi? Gospodarze mają szansę na czwarty triumf w rozgrywkach, natomiast dla bydgoszczan może być to premierowa wygrana. Relacja i wynik na żywo od godziny 17:30 na Polsatsport.pl

Forma lubinian na początku sezonu jest przeciętna. Po dziesięciu kolejkach mają zaledwie trzy zwycięstwa i siedem porażek. Triumf po tie-breaku nad PGE Skra Bełchatów oraz wygrana w ostatniej kolejce z beniaminkiem MKS Ślepsk Malow Suwałki w trzech setach napawa jednak podopiecznych Marcelo Fronckowiaka do optymizmu.


Na krajowych parkietach kryzys przeżywa bydgoski zespół. BKS pod wodzą Przemysława Michalczyka w rozgrywkach 2019/2020 jeszcze nie wygrał. Z dziesięcioma porażkami na koncie i pięcioma punktami zajmuje przedostatnie miejsce. Tabelę zamyka MKS Będzin.


Do tej pory obie drużyny w PlusLidze spotkały się dwunastokrotnie. Osiem razy zwycięsko z tych starć wychodzili siatkarze Cuprum, a w pozostałych czterech lepsi okazywali się bydgoszczanie. Jak będzie tym razem?


Relacja i wynik na żywo meczu Cuprum Lubin - BKS Visła Bydgoszcz od godziny 17.30 na Polsatsport.pl

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze