FFF 2: Jak Trybson rozpoczął przygodę z organizacją? Walka z Najmanem (WIDEO)

Sporty walki

Już 21 grudnia odbędzie się kolejna gala organizacji Free Fight Federation. Po raz kolejny do kwadratowej klatki FFF wejdzie m.in. Paweł Trybała. Podczas premierowej edycji w walce wieczoru "Trybson" zmierzył się z Marcinem Najmanem. Starcie przyciągnęło przed telewizory miliony widzów, ale nie potrwało zbyt długo. Zobaczcie raz jeszce, jak wyglądało główne danie gali FFF 1!

Przed walką wieczoru gali FFF 1 wylano wiele złej krwi. Trybson i Najman delikatnie pisząc nie przepadali za sobą, a trwający wiele lat konflikt postanowili wyjaśnić w kwadratowej klatce. Sporo szumu, wielkie zainteresowanie, ale sama walka skończyła się zanim na dobre się zaczęła. Pierwszy mocniejszy atak Trybały zakończył się skutecznym sprowadzeniem i pod lawiną ciosów "El Testosteron" postanowił odklepać. Walka trwała zaledwie... 41 sekund!

 

Trybson już 21 grudnia powróci do klatki FFF. Podczas drugiej edycji zmierzy się z reprezentantem Polski w piłce ręcznej - Damianem Kostrzewą. Były szczypiornista w lipcu tego roku wykonał pierwszy poważny krok w świecie sportów walki i na gali RWC już w pierwszej rundzie pokonał Piotra Czapiewskiego. Kostrzewie zależy na coraz większych wyzwaniach w nowej dziedzinie. Z pewnością do takich należeć będzie starcie ze znacznie bardziej doświadczonym Trybałą!

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała „Tito” Kryli z raperem Restem.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie