Challenge Cup: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czas na debiut Jurajskich Rycerzy w europejskich pucharach! W nim siatkarze czwartej ekipy poprzedniego zespołu zmierzą się z Hebarem Pazardżik, czyli zdobywcą Pucharu Bułgarii. Czy premierowy występ okaże się dla podopiecznych Marka Lebedewa szczęśliwy? Relacja na żywo i wynik meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik na Polsatsport.pl.

Hebar Pazardżik to zdobywca Pucharu Bułgarii. - To może jest zespół mało znany i jego nazwa kibicom niewiele mówi, ale nazwiska zawodników już powinny budzić respekt. Bułgarska siatkówka stoi naprawdę na dobrym poziomie. Hebar jest zespołem doświadczonym, więc będzie groźny - powiedział komentator Polsatu Sport Tomasz Swędrowski.

 

Zawiercianie będą gospodarzem spotkania, lecz nie zagrają we własnej hali. Spotkanie zostanie rozegrane w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej.

 

- Traktuję oba mecze jak wyjazdowe, tylko na jednym będzie dużo więcej naszych kibiców. Jeśli zagramy dobrze, to wygramy oba spotkania - powiedział atakujący Zawiercia Mateusz Malinowski.

 

Największymi gwiazdami Hebaru Pazardżik są niezwykle doświadczeni Todor Aleksiew i Georgi Bratoew. Drugiego z nich zabraknie jednak w składzie w związku z zawieszeniem za gest wykonany przez zawodnika w kierunku sędziego.

 

Czy debiut w europejskich pucharach będzie szczęśliwy dla zawiercian? 

 

Relacja na żywo i wynik meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze