SSC Napoli z kalendarzem na nowy rok. Skąpe stroje Milika i Zielińskiego (WIDEO)

Piłka nożna
SSC Napoli z kalendarzem na nowy rok. Skąpe stroje Milika i Zielińskiego (WIDEO)
fot. PAP

Rok 2020 zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu SSC Napoli postanowiło zaprezentować swoim fanom nowy kalendarz. Dość oryginalny. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński przybrali na nim odważne pozy będąc w skąpych strojach.

Piłkarze SSC Napoli wzięli udział w sesji zdjęciowej. Wśród nich nie mogło zabraknąć dwóch reprezentantów Polski, którzy zaprezentowali się w odważnych strojach. Na filmie promującym kalendarz obaj panowie wystąpili w jednej scenie. W dziewiętnastej sekundzie nagrania widać, jak prężą muskuły, odziani jedynie w błękitne szarfy, nawiązujące do barw wicemistrzów Włoch.

Hasło przewodnie - "Jedno miasto, jeden świat, jeden zespół" ma na uwadze ukazanie, że klub nie ogranicza się do pozyskiwania nowych fanów tylko na Półwyspie Apenińskim. Projekt ma o wiele szersze spektrum i chce dotrzeć do sympatyków na całym świecie. Udział w tak oryginalnym przedsięwzięciu zachwycił piłkarzy neapolitańskiego zespołu.


- Dla mnie była to niesamowita nowość. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem. To było wyjątkowe! - przyznał rozentuzjazmowany Fernando Llorente.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie