Wojtaszek perfekcyjnie przyjął potężną bombę! 119 km/h nie zrobiło na nim wrażenia (WIDEO)

Libero Damian Wojtaszek był jednym z bohaterów meczu 10. kolejki PlusLigi Verva Warszawa Orlen Paliwa – Trefl Gdańsk (3:0). Próbkę swych możliwości pokazał choćby w trzecim secie, gdy przyjął piekielnie mocną zagrywkę Bartosza Filipiaka.

Sytuacja miała miejsce w trzecim secie, przy stanie 19:20. Filipiak zaserwował kapitalnie, ale ten potężny cios nie zrobił wielkiego wrażenia na Wojtaszku. Dostarczył piłkę rozgrywającemu, a ten wystawił do Bartosza Kwolka, który mocnym atakiem skończył tę wymianę.

Akcja był z pewnością ozdobą tej interesującej konfrontacji, w której Verva Warszawa Orlen Paliwa była lepsza w trzech wyrównanych setach.