Rywalka Jędrzejczyk zachwyciła szefa UFC! Mistrzyni prowokuje Polkę (WIDEO)

Sporty walki
Rywalka Jędrzejczyk zachwyciła szefa UFC! Mistrzyni prowokuje Polkę (WIDEO)
fot. Youtube

Joanna Jędrzejczyk (16-3, 4 KO, 1 SUB) święta Bożego Narodzenia spędza w Polsce, w rodzinnym Olsztynie. Klimat spokojnych i wesołych świąt stara jej się jednak wybić z głowy najbliższa rywalka Weili Zhang (20-1, 10 KO, 7 SUB). Chinka w mediach zaprezentowała migawki treningów, na które uwagę zwrócił także szef amerykańskiej organizacji UFC Dana White. Czyżby mistrzyni rozpoczynała wojnę psychologiczną z "JJ"?

Joanna Jędrzejczyk 7 marca powróci do oktagonu UFC do gry o najwyższe cele. Polka na gali z numerem 248. stanie przed szansą odzyskania tytułu mistrzowskiego kategorii słomkowej, w której święciła swoje największe sukcesy. Nasza reprezentantka na razie "ładuje akumulatory" przed ciężkimi przygotowaniami w rodzinnym Olsztynie. Jej najbliższa rywalka nie pozwala jednak o sobie zapomnieć...

 

W siecie pojawiły się fragmenty treningów Weili Zhang. Aktualna mistrzyni zaprezentowała krótkie urywki zajęć ze sportów uderzanych. Serie ciosów na korpus zrobiły ogromne wrażenie także na szefie UFC, który zamieścił wideo w swoich mediach społecznościowych.

 

 

Zhang jednak na tym nie poprzestała. Chinka postanowiła pokazać świata worek treningowy, który będzie jej służył w trakcie przygotowań do najbliższej walki. Na przyrządzie znalazła się podobizna Jędrzejczyk. Czy w ten sposób mistrzyni dodatkowo zmotywuje się do cięższej pracy?

 

 

Zhang na gali UFC 248 po raz pierwszy będzie broniła pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej. Chinka tytuł zdobyła w sierpniu, kiedy po zaledwie 42 sekundach posłała na deski Jessicę Andrade. Jędrzejczyk z kolei w październiku powróciła na zwycięską ścieżkę w fantastycznym stylu pokonując na pełnym dystansie Michelle Waterson.

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze