Plusliga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Plusliga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia odbędzie się jedno spotkanie Plusligi. MKS Ślepsk Malow Suwałki podejmie MKS Będzin, który w ostatnich czterech kolejkach wygrał trzy mecze i odbił się od ligowego dna. Transmisja spotkania MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin w Polsacie Sport.

Będzinianie przełamali swoją niemoc dopiero po ośmiu ligowych porażkach. Niespodziewanie stało się to na trudnym terenie w Olsztynie i przy okazji zapoczątkowało słabą serię AZS-u, który od starcia z MKS-em nie wygrał w Pluslidze ani razu. Drużyna Jakuba Bednaruka poszła zaś za ciosem i w trzech kolejnych meczach wyrwała dwa zwycięstwa 3:2 - z Cuprum Lubin i BKS Visłą Bydgoszcz.

 

Teraz zespół z Zagłębia Dąbrowskiego zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Ślepsk Malow Suwałki, który po trzech zwycięstwach z rzędu przegrał ostatnio z bełchatowską Skrą 1:3. Każdy z czterech setów był bardzo wyrównany, ale to gospodarze ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bełchatowianie załatwili więc sobie wolne do 18 stycznia spędzone na trzecim miejscu w tabeli. Suwałczan miało jeszcze czekać świąteczne spotkanie z MKS-em.

 

Drużyna z Będzina spędziła Boże Narodzenie w autobusie do Suwałk, bowiem 13. ekipę Plusligi czekała długa podróż na północny wschód Polski, licząca około 600 kilometrów. Taką sytuację z przymrużeniem oka skomentował Bednaruk. - Wiesz jak to zawodnikom wytłumaczyłem? 26.12 o 14.45 to światowy prime time. Całe rodziny zasiądą z pełnymi brzuchami i zrobimy rekord oglądalności w historii polskiej siatkówki. Trzeba szukać pozytywów i trzeba być profesjonalistą cały rok - napisał trener będzinian na Twitterze.

 

Transmisja spotkania MKS Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin od 14:45 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie