"Ibra" trafił w debiucie. Dwa gole Piątka w sparingu

AC Milan pokonał 9:0 w sparingu Rhodense, zespół z piątej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Pierwszego gola po powrocie do Rossonerich zdobył Zlatan Ibrahimović. Do bramki rywali trafiał także Krzysztof Piątek.

Drużyna Stefano Piolego wykorzystała przerwę w rozgrywkach, rozgrywając sparing z drużyną Rhodense. Trener Milanu potraktował mecz towarzyski poważnie, dlatego od pierwszych minut na boisku przebywali kluczowy gracze z Ibrahimoviciem na czele.

Szwed zdobył swojego premierowego gola po powrocie do Milanu. Było to trzecie trafienie tego dnia, a jego klub do przerwy prowadził pięcioma bramkami. W przerwie trener wymienił cały skład, przez co na boisku pojawił się Piątek. Polski napastnik dwukrotnie pokonał bramkarza rywali.

AC Milan wróci do rozgrywek ligowych w poniedziałek 6 stycznia. Na San Siro drużyna podejmie Sampdorię.