Genialna obrona Stysiak poszła na marne! Sędzia bez powodu przerwał kapitalną akcję (WIDEO)

To była z pewnością jedna z najefektowniejszych akcji rozgrywanego w Apeldoorn europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk Tokio 2020. W meczu Polska – Turcja (2:3) Magdalena Stysiak popisała się kapitalną obroną nogą, po której sędzia z niezrozumiałych przyczyn przerwał grę.

Akcja rozegrała się w czwartym secie, przy stanie 7:7. Stysiak ruszyła do odbitej przez koleżankę z drużyny piłki, zdołała dosięgnąć ją nogą i wykopała na stronę rywalek. Jej ofiarna interwencja poszła jednak na marne, gdyż arbiter Fabrice Collados przerwał akcję z niezrozumiałych powodów. Po chwili przeprosił zawodniczki i akcja została powtórzona.

Szkoda, że kapitalna obrona poszła na marne, jednak efektowne zagranie Stysiak zostało dostrzeżone przez ekspertów i kibiców.