Utytułowana polska grapplerka zadebiutuje w MMA

Sporty walki
Utytułowana polska grapplerka zadebiutuje w MMA
fot. Instagram

Utytułowana grapplerka Magdalena Loska podpisała kontrakt z grupą Shocker MMA Solutions. Pod skrzydłami menadżera Artura Ostaszewskiego mistrzyni świata w grapplingu najprawdopodobniej już niebawem zadebiutuje w formule MMA.

Szeregi grupy Shocker MMA Solutions zasiliła kolejna reprezentantka płci pięknej. Do Karoliny Owczarz oraz Róży Gumiennej dołączyła Magdalena Loska. O podpisaniu kontraktu z zawodniczką w mediach społecznościowych poinformował menadżer Artur Ostaszewski.

 

- Kosmiczna grapplerka Magdalena Loska dołącza do Shocker Team, aby sprawdzić się w nowym sporcie, naszym sporcie. Witamy na pokładzie - napisał menadżer.

 

W krótkiej wiadomości Ostaszewski tym samym zdradził, że grapplerka zadebiutuje niebawem w formule MMA. Zawodniczka o startach w świecie wszechstylowej walki wręcz myślała już od dłuższego czasu. Multimedalistka zawodów parterowych w przeszłości trenowała nowe płaszczyzny m.in. w klubie Berkut WCA Fight Team, ale aktualnie związana jest z klubem Academia Gorila.

 

Loska zdobywała tytuły mistrzyni świata w grapplingu w formule gi oraz wicemistrzyni świata grapplingu w formule no-gi. W zeszłym roku pod biało-czerwoną flagą sięgała po złoty i brązowy medal podczas mistrzostw świata w ju-jitsu.

 

Niedawno kilkukrotnie Loska miała okazję trenować wspólnie z Joanną Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC już wtedy sugerowała, że grapplerka może niebawem zadebiutować w nowej formule walki. - Chcielibyście zobaczyć Magdę walczącą w MMA? - pytała "JJ".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱. Polska reprezentacja jiu jitsu i MMA!👊🏼 Bardzo się cieszę z udziału magdalena_loska w obozie @jiujitsuescapes na Bali.🌴 Magda jest jedną z najlepszych, jak nie NO.1 BJJ w Polsce🥋 Kieruje ogromne podziękowania do wszystkich osób zaangażowanych w pomoc udziału w tym campie🙏🏼 Zawsze mocno wspieram trenujące kobiety, a wyjątkowo zawodniczki sztuk walki🤙🏼 Zawsze powinnyśmy się wspierać i sobie pomagać👍🏼 Bardzo dziękuję organizatorom, GE, Bruno i sponsorom zaangażowanym w umożliwienie tego wyjazdu Magdzie🌟 Chcielibyście zobaczyć Magdę walczącą w MMA?😉 🇺🇸. Polish jiu jitsu & MMA!👊🏼 Good to have @magdalena_loska one of the best BJJ female fighters from Poland training at @jiujitsuescapes in Bali.🌴 Big big thanks to all of the people and sponsors who were involved in helping to makes this trip happens🙏🏼 I believe in female fighters and athletes so much.🤙🏼 We need to support and help each other to make every sport even more beautiful.👍🏼 Big thanks to Gabi who is the organizer, Ge, Bruno❤️ Will we see Magda competing in MMA?😉 👸🏻 #polishatete #polishathletes #jiujitsu #mma #bali #indonezja #jiujitsucamp #reebokpl #magdalenaloska #femaleathletes #femaleathlete

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥 Kosmiczna grapplerka, @magdalena_loska , dołącza do #ShockerTeam , by sprawdzić się w nowym sporcie, naszym sporcie! Witamy na pokładzie! 🔥 #mma #team #news #letsdoit

Post udostępniony przez Shocker MMA (@shockermmasolutions)

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze